Říjen 2011

Svině nemlaťte mě,jau,jau,jau !

29. října 2011 v 19:36 | Jasmin_^.^_ |  Kapely
Teď vám sem hodim písničku, kterou jen tak nedostanete z hlavy a je dooost v pohodě. :DD¨

E!E: Číro


Hubnem. :)

29. října 2011 v 19:29 | Jasmin_^.^_ |  Móda
Už jsem naštvaná ! Už mě štvou přebytečný kila který mi snižuje sebevědomí ! :) Chci zhubnout..ale jak? Mám nehoráznou chuť na jídlo..pořád.. :/

Poraďte prosím, jak správně hubout..asi řeknete jíst pravidelně..ale u mě se to nedaří..a nejde.. :/

Tak dávejte tipy, návrhy.. :) Chci mít aspoň 48kg. Teď mám 56 i když jsem v normě. štve mě to ! (161cm)

Rybí cop

29. října 2011 v 10:30 | Jasmin_^.^_ |  Jak na to?
Nedávno jsem na kamarádce viděla rybí cop, tak vám sem dám jak na něj, protože se mi to opravdu líbí. :)


Postup:

Rybí cop se plete opravdu jen ze dvou pramenů.
Zčeš vlasy na stranu a zafixuj gumičkou, ideálně v barvě vlasů (zaplétat cop ale můžeš i bez gumičky, záleží na tobě).
Culík rozděl na dvě stejné poloviny. Z každé půlky vezmi jeden pramen z vnější strany a přidej ho k druhé polovině. To samé opakuj i na druhé straně. Postupně tak zapleť cop až do konce a opět zafixuj gumičkou.
Čím slabší prameny budeš zaplétat, tím bude cop působit plastičtěji.
Video. Fakt mi pomohlo ! Usmívající se


Štěstí,hrdost ! :)

28. října 2011 v 13:36 | Jasmin_^.^_ |  Diary
Říkáte, že nemáte štěstí? Brečíte, že vás nikdo nechce? Nemá vás rád/a ? A že nemáte nic?

Ano, i já mám takové chvilky. Jenže, když se nad tím zamyslím. My máme toho štěstí moc, jen si toho nevšímáme. Chceme víc a víc. Víte co je například štěstí? Když přecházíme přes přechod a nikdo nás nesrazí.Je bouřka a neuhodí nás blesk. Dostanete dobrou známku ve škole. Narodí se vám sourozenec. Jedete v autě a nenabouráte.. Tak pořád si myslíte, že nemáte štěstí ? :)

A hrdost. Hrdý může být každý na něco jinýho. Já jsem hrdá na to, že mám skvělou rodinu, výborný kámoše, že jsem jiná než ostatní. Jak vzhledem, tak i chováním. Na to, že mi je 15 a nekouřím, nechlastám a kluky nestřídám. Jako je u někoho bežné. Jsem na super škole. A můj vzor je skvělý brácha. Hrdý můžem být i na obrázek, text nějaký naší tvorby..apod. :))

Takže neříkejte, jak jste nic nedokázali. Jak nemáte štěstí. Vždyť to není pravda. :) Je fakt, že někdo nemá nic. Žije bez jídla, pití, nemá rodinu..To chápu, ale když to říká normální člověk ?! Tak je to hloupý.

Jednou jste dole a jednou zase na hoře. Je jen na Vás, kde a jak dlouho budete.


Jak na trhané legíny !

28. října 2011 v 12:53 | Jasmin_^.^_ |  Jak na to?
Chcete být originální? A už vás štvou vaše nudné legíny? Roztrhli jste si legíny nebo punčochy a nechcete je vyhazovat? Tak vám sem dám návod na roztrhané legíny ! :)

Co potřebujete ? :D

Legíny,punčochy (:D)
Nůžky

Postup :

Nejdříve si rozmyslete, jaký tvar "dir" chcete a kde je chcete mít. Můžou to být proužky, kolečka, trojúhelníky, bubliny prostě podle vaší fantazie. A kde? Buď ze předu , ze zadu nebo z boku legín. :)

Legíny si můžete oblíct (bude to tak lepší) . Do jedný ruky si vezměte nůžky a druhou rukou si povytáhněte malinko látku. Stříhnem, ale opravdu malinko, aby se udělala jen malá dírka. Tu díkru poté roztáhnem ! :)

Video :


NEKOPÍROVAT !

Vlasy,líčení ! :)

28. října 2011 v 10:45 | Jasmin_^.^_ |  Jak na to?
Tak a chci se nechat ostříhat :D No, popravdě chci do scene stylu.. :) Ano , je v tom problém-kudrnaté vlasy, který si NECHCI žehlit. ;) maximálně co si žehlím je patka.. :) Mám patku. Všichni říkali, že je to nemožné, že se mi to bude kroutit a bude to ošlivý. :) Ne, nekroutí se mi to a neni to ošklivý. :D Teď si chci sestříhat hořejšek.. :) Na to tupírování. :) Nepomůžete mi prosím poradit co si mám přesně nechat ostříhat? :D víte, nechci to mít zas maxi natupírovaný, chodím přeci jenom na gympl a to by nebylo nejlepší . :D Dám vám sem foto. Aby jste věděli jak vypadám. :)

Pak mám ještě jeden problém. :( :D Mám velký, tmavě hnědý oči a tmavší pleť. :) Takže mi celkem dělá problém líčení-očí. Make-up nepoužívám. :D Mám ráda oční linky, ale neumim si je namalovat tak, aby mi slušeli. Když si namaluju kouřový stíny, vypadám zmalovaná. :( A linky se mi nedaří. :D Co by jste mi doporučili? :D

Děkuju moc za všechny vaše rady. :)

Foto:


To co máme rádi všichni-MUSIC!

27. října 2011 v 15:48 | Jasmin_^.^_ |  Diary
Co pro mě znamená hudba a co všechno dokáže ?! :) Kdo z nás nemá rádo hudbu-hudba lidi spojuje. Milujou jí všichni na celé naší planetě. :) Hudba vyjadřuje nějaký děj. Může být smutný, ale i veselý. Dokáže nám dodat energii, naštvat nás, rozplakat, rozesmát atd.. Některý písničky pro nás znamenají mnoho. Mnoho nám můžou připomenout a máme na ní nějaký vzpomínky. Když je nuda, tak první co udělám si pustim písničky. VLastně cestu do školy, ze školy a všude kam jdu mi nemůžou chybět sluchátka. :D Bez hudby jsem mrtvá. Navíc miluju tanec. A Tanec bez hudby je jako řeka bez vody. :D Tyhle dvě věci k sobě patří.

A teď mě zajímá, jakou hudbu posloucháte vy ? Klidně přiložte odkazy. Ráda si něco poslechnu.


30 Seconds To Mars !

26. října 2011 v 23:56 | Jasmin_^.^_

30 Seconds To Mars

Kapela vznikla v roce 1998 díky Jaredu Letovi (zpěv, kytara) a jeho bratroviShannonovi (bubny) v jižní Kalifornii. Později se k nim připojil Matt Wachter (basa). Nakonec kapelu doplnil Tomo Milicevic. Jejich 1. album 30 seconds to mars bylo produkováno Bobem Erzinem, vydali ho v roce 2002, mělo dobrou kritiku, ale prodalo se ho jenom kolem 100 000kusů. 2. album A beatifil lie- na něj kapela vynaložila hodně úsilí, procestovala 4 jiné kontinenty, zahrnující 5 různých zemí, kvůli perfektnímu zvuku, a zároveň dovolovala Jaredovi jeho filmovou kariéru. Album bylo vydáno v roce 2005 (30 srpen) produkoval ho Josh.
  • Nástroje
  • Baskytara
  • Kytara
  • Kytara, zpěv
  • Bicí
Tahle skupina patří mezi moje nejoblíbenější ! :) Jaredovi oči jsou ty nejhezčí ! :D Nejvíc se mi líbí písnička closer to the edge & This is War,která má i krásný klip.!

Praha ! :)

26. října 2011 v 23:27 | Jasmin_^.^_ |  Diary
Od prvního pololetí bych měla bydlet v Praze. :) Těšim se tam ! ^^ Nový lidi,míň pomluv, víc obchodů, víc srandy :))Krásný místa.. :) Bydlet budu kousek od Václaváku :) Pohoda .. :) Taky tam je jeden fakt super kluk :) super-to je slabí slovo :D Pochybuju, že by mě někdy chtěl.... :( ale přála bych si to. Yared prostě :D No. Měla bych dostat rozum no. Snad se změnim.


Nový Layout ! :)

26. října 2011 v 20:07 | Jasmin_^.^_ |  Diary
Mám radost ! :) Konečně nový layout, který mi vyhovuje. I když jsem ho stáhla free. :) Až mi jeden blog dodělá slíbený layout, tak vyměním ! :) Ale takhle jednoduše jsem si to představovala,co na to říkáte? Líbí? :) Je to jednoduchý,ale více přehlednější :)