Když máte pocit, že už to dál nejde..

23. května 2012 v 9:55 | Jasmine ^.^ |  Moje tvorba
Když máte pocit, že už to dál nejde.. i já ho měla.. naposledy v neděli. Ten pocit, že jste na všechno sama. Ten pocit, že vám všichni píší život, ale vy se chcete rozhodovat sama. Sama chcete poznat co je správné. Nemít kamarády nebo člověka, kterému se můžete svěřit, to je snad ta nejhorší věc. Když vám chybí opora. Sourozenců mám dost, ale každý je jinak věkově. Škola mi zrovna teď nejde, a mám pocit, že už se z toho nedostanu. Školu, kámoše a sourozence mi nahradila Láska, která taky skončila. Pak už tu nebyl nikdo.

Na chvíli jsemjsem přestala přemýšlet a vzala si pár prášků. Nezabírali. Brala si jich víc a víc a začlo mi to být jedno. Byla bych v pohodě, kdyby to nezjistila sestra a ta to neřekla mamce. Štve mě, že to neřekla kvůli tomu, že by se o mě bála, ale kvůli tomu aby se mi pomstila. Tak teď tu ležim s kanilou v ruce. Zachvíli pohovor s psychyatrem. Všichni čekají, že je za tím víc, než pocit samoty a zkrat. Čekají, že mě někdo zneužíval, mlátil a týral, ale nic takového v tom není. Jsou v tom jen základní věci, který potřebuju k životu a ty prostě krachli.

Teď mě zachvíli pustí a chci začít novej život. Najít si kamarády, zlepšit si známky a nebylo by špatný chodit se někam odreagovat. Něco jako tanec nebo jóga. Místo, kde přijdu na jiný myšlenky. Chci být silná jako dřív, ale jsou věci, který složí i toho nejsilnějšího hráče. Stalo se co se stalo, tohle už se nevrátí. Život jede dál i přes to všechno..Štve mě tolik věcí s kterýma nemůžu nic dělat. Nejhorší je ta bezmoc...BEZMOC to nejhorší slovo v mým životě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama