Lidé mají více tváří

17. května 2012 v 18:17 | Jasmine ^^ |  Moje tvorba
Každý jsme jiní, ale jsou určité faktory, které nás spojují. Všichni máme city, vzpomínky a jsou věci, který nás bolí a zraňují nás.

Vlastně, každý člověk má několik tváří. Každý se chová jinak ve společnosti, ve škole, v práci, v rodině, sám a ke svému příteli. Proč to tak lidé dělají ? Proč se člověk, před lidmi směje i když ve vnitř je tolik zraněný ? Proč lidé dělají věci, které ani sami nechtějí, jen aby se vyrovnali ostatním ? Proč lidé k sobě nejsou upřímný ? Je to tak zvláštní, ale přiznám se. I já patřím mezi ně. I já se raději celý den před ostatními směju, než abych ukázala svoji slabost. Mám ve třídě kluka, který mě nemá rád. Vlastně, ještě do teď jsem nezjistila co jsem mu udělala. I když jsem se ho na to tolikrát ptala. Ve třídě má před klukama drsňácký řeči a snaží se navzájem předhánět. Vlastně, i když on mě nemá rád, dalo by se říct, že mě nenávidí, tak já necítím to co on. I když má na mě hloupý narážky, připomínky, tak ho mám ráda. Nejspíš je to kvůli tomu, že si myslim, že v hloubi duše není takový. Myslím si, že kdybych s nim šla sama ven, nebude takový jaký je ve škole....

Lidé jsou takový, snaží se schovat svojí pravou tvář za každou cenu. Možná je to taková naše malá ochrana, aby nikdo nevyužil naší slabosti.

"Takový je život", řekl klaun a namaloval si na tvář úsměv..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama