Ta prázdnota..

14. května 2012 v 15:03 | Jasmin_^.^_ |  Moje tvorba
Je pondělí ráno. Jako každý pondělí se připravuji do školy. Moje nálada je celkem fájn. Dorazim do školy a hned zjistím že píšeme každou hodinu testy. A já nevěděla ani o jednom, to jsem vážně občas tak mimo ? Kruci, píšem pro mě nejdůležitější test z francoužštiny na dvě hodiny. Jsem klidná, nesmim se nechat rozhodit. Koukám do učebnice a snažim se zapamatovat aspoň pár písmenek.

Už nastal ten čas, kdy všichni máme prázdný papíry a hned potom změníme ty usměvavý tváře na starostlivý a zamyšlený. Každý se snaží napsat aspoň pár vět. Podepsala jsem si papír a čtu ten strašlivě dlouhej článek, který se snažim rozluštit a překládat. Bože, jsem hrozně líná. Jak moc mě ten článek nebaví. Nebaví mě číst ani psát. Končí hodina a já se snažim do toho poloprázdnýho papíru něco dopsat. je ticho...úplný ticho a jediný co slyšim je moje kručení v břiše. Jsem ale úplně klidná. Je to divný, nikdy jsem takhle klidná při testu nebyla. Jsem klidná, protože vim, že i když se tu člověk učí, tak stejně má za 5 ? Je mi už snad všechno jedno ?

Přišla jsem domů a jsem celá nabroušená. Sama nevim proč..možná kvůli mé neschopnosti, možná, je to mojí třídou.. možná mi chybí někdo blízkej. Všechno se změnilo, všechno se mění od tý doby co jsem tady. Už nemám desítky kámošů, respekt a lidi okolo sebe, kterým jsem věřila. Jsem tu jen já a můj boj. Zvláštní, i kdybych měla možnost vrátit svůj starý život, tak bych ho nechtěla. Možná mám ráda boj. Možná je to pro mě výzva.Ale přes to všechno jdu dál, nenechám se zlomit. Chci jít dál a najít světlo, světlo o kterým lidi často mluví. Možná bych neměla od života toho tolik očekávat. Možná bych to světlo měla přestat hledat..Možná..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama