Diary

Originalita

12. května 2012 v 15:28 | Jasmin_^.^_
Česky: Originalita, Latinsky: novo quodam, Francouzsky: originalité, a anglicky: originality...

Každý si nad tímto slovem představí úplně něco jinýho. :) Vlastně, já si myslím, že každý je originální.. :) Nikdo není chováním úplně stejný, každýmu se líbí úplně jiný věci, každý vypadá jinak.. Ale když se řekne slovo originalita, tak si představím spíš extravagantní věci. Věci, který vidíme jen ojediněle... Věci, které jsou úplně bláznivé, šílené, pestré a barevné.. :) Každý má svoje originální nápady a originální představy.. :) Myslím, že lidi se narodí 100% originální a je jen na nás jestli takový zůstaneme nebo se budeme chtít co nejvíce někomu podobat.. :) Originální je láska, přátelství, sám život, člověk, zvířata ale i věci.. :)

Originální mi příjde i Eiffelovka, kterou miluje miliony lidí. :)♥

Láska, Naděje, Touha

13. dubna 2012 v 19:48 | Jasmínka ^^
Víte...ještě nedávno jsem byla smutná.. a koukala z dálky na páry..jak jsou spolu šťastný.. :) Chyběl mi někdo takový.. Když už jsem si myslela, že je to ztracený, tak se objevil kluk...kluk do kterýho jsem se šíleně zamilovala^.^
S kterým si dovedu představit budoucnost.. :) Miluju jeho úsměv..dotyky..rty.. :) Pocit, že Vás někdo miluje, je snad ten nejkrásnější.. :) Ať je to milující rodina.. nebo Váš partner.. ^.^ Tím bych Vám chtěla říct, že nic by se nemělo vzdávat..a měli by jsme si jít za svým cílem ! :)
Doufám, že spolu budeme ještě dýl než navždy. ^.^tohle mě zaujalo "Strach. Strach, že si najde lepší, strach, že ti přestane být věrný a že zapomene na všechny krásné chvíle, které jste spolu prožili a prožíváte. Bojíš se o něj i přes ta sladká slova "jsi má jediná, lásko, navždy", protože víš, že nejsi perfektní a kolem je tolik lepších holek, než jsi ty…"

Praha,Ozzák, Já & Jaro

7. února 2012 v 19:12 | jasmínka
Nejspíš se ptáte, jak tyhle věci spolu souvisí, ale to se dozvíte.
Viděli jste díl o ozzákovi jak se každý jaro začal zajímat o ženy ?
Né ? Nevadí. Na mě nejspíš jde takový Ozzákoví jaro. Teda já se spíše zajímám o chlapce. :DD
Nejspíš je to tím, že jsem se do Prahy přestěhovala před týdnem a cítím se tady sama. Protože moc lidí tady neznám. :)
Ale stejně. Chybí mi někdo, kdo mě bude podporovat.. Bude mít oči jenom pro mě..bude mi každou noc posílat ty nejkrásnější smsky o tom jak mě má rád..bude se na mě těšit stejně jako já na něj...bude mě hladit po vlasech..a něžně mě líbat.. bude se mnou prožívat ty nejkrásnější sladký chvíle a překonali by jsme všechny hádky..byla bych mu pořád na blízku a jeho největší oporou.. :))♥ On by byl můj princ a já jeho Princezna ! Šli by jsme ruka v ruce a chtěli by jsme naší lásku ukázat světu..tak..jak to zamilovaní dělají.. Když se jeden směje..druhýmu to dodává energii.. :)) Kéžby... :D Ale ani nový kamarádky by nebyly špatný.. v tý Praze..hlásí se někdo ? :DDDDD


Hubnutí II.

6. února 2012 v 10:21 | jasmínka
Kruci do háje ! Proč se v pubertě musí tloustnout ?! Proč já musim mít zakázanej sport ?! Hrozně mě to štve !
Začnu hubnout ! Žádný podvádění, ale pevná vůle.. ! Z 59kg by mi to stačilo na 50kg ! Mám 160cm.. achjo..
Asi začnu mít sen jako některé holky..vypadat takhle..

Jenže potřebuju pomoct.. jídlo mám ráda..ale neni špatný vymněnit to za něco zdravějšího, ale co ?! :)Poraďte


403131_312845785403909_312791842075970_1012466_186165863_n_large

Videoodpoveďi,videa

6. února 2012 v 9:48 | jasmínka
Ahoj

Tak mě napadlo, aby se to tu oživilo a protože mám prázdniny mám více času, tak bych mohla nahrát nějaké odpovědi, ale jestli máte rádi srandu, tak můžu přidat i nějaký bláznivý videa. Vy, čtenáři blogu by jste vymysleli co bláznivýho mám udělat..:)) já si z nápadů vyberu..a budu se snažit ho realizovat ! :) Budu se snažit co nejvíc.. co na to říkate ?! :)

Nápady klidně pište dolů už teď.. ať se to udělá co nejdřív.. :)

Zoufalství

3. února 2012 v 18:26 | jasmínka
Zoufalství si prožil každý z nás a každý ho prožívá jinak a kvůli něčemu jinému. Někdy máme pocit, že máme všechno a jindy, že nemáme zase nic. Máme pocit, že nevíme jak dál.. že se z toho nedostanem, že je to věčný..i když to trvá často několik minut, hodin a maximálně pár dní... Lidé v takových situacech občas dělají hrozné věci..předávkování..řezání...alkohol..drogy.. ale proč to dělat, když ten problém nám nevyřeší ? Pocit zoufalství můžeme prožívat ve škole, když nám něco nejde i přes to, že se snažíme nad tím ztrávit co nejvíce času a stejně to nejde a nejde..nebo ztráta životního přítele..kamaráda..něco v rodině..apod.. :)
Nejlepší je, když nám v takových sitacích pomohou lidi kterým věříme.. aspoň si trošku o tom popovídat a nebo vypovídat..já vám jen přeju, aby jste pocit zoufalství prožívali co nejméně :)

Taky bych vás chtěla poprosit, aby jste se koukli více na můj blog a napsali komentář..klidně zkouknu váš blog :)

Pomsta

11. ledna 2012 v 20:49 | jasmínka
Téma týdne pomsta, budu se snažit udělat co nejlepší článek ! :)

Co je to vlastně pomsta ?! A jak vzniká ?!
Pomsta je vlastně vztek, bolest a chuť oplatit něco druhý osobě, která ti zbůsovila tu šílenou bolest. A přeješ si, aby i ta osoba s tebou trpěla a věděla jak ti právě je. :)) Když je to hloupost, necháš to být a přejdeš to, ale když už to je něco co Tě fakt trápí, co se tě dotklo.Např: Ztráta kluka/ holky kvůli jiný holce/klukovi .To naštve co ?! Už jen vymýšlíš co uděláš ! :) Dáš mu přes nos ?! Nebo na to půjdeš jinak ?!
Jak se říká: " Pomsta je sladká"•
No. Možná je a možná neni. Nejprve by jsme si to měli co nejlépe rozmyslet ! :)
Jestli ti někdo něco udělal, nemusíš se mu hned pomstít. :) Vždyť se taky říká, že se to tomu člověku stejně vrátí ! :)
Každý se aspoň jednou za život pomstil. :))

"Cesta za lepším životem".

7. ledna 2012 v 16:56 | jasmínka


Téma týdne "Cesta za lepším životem".

Každý si lepší žovot může představit trochu jinak. Někomu stačí jen málo,aby byl šťastný a jeho život byl naplněný.Kamarádství, Láska, Práce, Rodina. A někdo potřebuje mnoho. Slávu, peníze, mnoho aut, majetek a podobně..
Každý je strůjce vlastního štěstí. Myslím si, že když se budeme snažit, každý z nás může dosáhnout, aspoň z poloviny svých snů. Chcete mít dobrou práci ? Zapracujte na škole ! Chcete mít slávu ? Zapracujte na talentu.. :) Jděte za svýmy sny ! A nenechte se zastavit, protože naše sny= lepší život. Naplnění ! :)

xoxo

15. listopadu 2011 v 8:03 | jasmínka
Dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvám, ale musím se opravdu učit. :) 28. listopadu se jdu podívat do tý nový školy, týden tam s nima budu chodit do školy a potom zase hurá zapadákov. Už se na tu Prahu těšim, ani nevíte jak. :) Dneska jsou třídní schůzky ,tak snad dopadnou co nejlíp a jdu ven s kámošem to snad taky dopadne dobře. :) :D Víte, nechci na blog psát kraviny, který nikdo nebude číst a zajímat jako třeba tenhle článek, další důvod proč sem často nepíšu. :)

Byla bych ráda, kdyby jste napsali co vás zajímá..jaký máte rádi styl..co milujete..co tu chybí a já už něco z toho utvořím. ! Děkuju.

Zdraví Jasmine

Štěstí,hrdost ! :)

28. října 2011 v 13:36 | Jasmin_^.^_
Říkáte, že nemáte štěstí? Brečíte, že vás nikdo nechce? Nemá vás rád/a ? A že nemáte nic?

Ano, i já mám takové chvilky. Jenže, když se nad tím zamyslím. My máme toho štěstí moc, jen si toho nevšímáme. Chceme víc a víc. Víte co je například štěstí? Když přecházíme přes přechod a nikdo nás nesrazí.Je bouřka a neuhodí nás blesk. Dostanete dobrou známku ve škole. Narodí se vám sourozenec. Jedete v autě a nenabouráte.. Tak pořád si myslíte, že nemáte štěstí ? :)

A hrdost. Hrdý může být každý na něco jinýho. Já jsem hrdá na to, že mám skvělou rodinu, výborný kámoše, že jsem jiná než ostatní. Jak vzhledem, tak i chováním. Na to, že mi je 15 a nekouřím, nechlastám a kluky nestřídám. Jako je u někoho bežné. Jsem na super škole. A můj vzor je skvělý brácha. Hrdý můžem být i na obrázek, text nějaký naší tvorby..apod. :))

Takže neříkejte, jak jste nic nedokázali. Jak nemáte štěstí. Vždyť to není pravda. :) Je fakt, že někdo nemá nic. Žije bez jídla, pití, nemá rodinu..To chápu, ale když to říká normální člověk ?! Tak je to hloupý.

Jednou jste dole a jednou zase na hoře. Je jen na Vás, kde a jak dlouho budete.

To co máme rádi všichni-MUSIC!

27. října 2011 v 15:48 | Jasmin_^.^_
Co pro mě znamená hudba a co všechno dokáže ?! :) Kdo z nás nemá rádo hudbu-hudba lidi spojuje. Milujou jí všichni na celé naší planetě. :) Hudba vyjadřuje nějaký děj. Může být smutný, ale i veselý. Dokáže nám dodat energii, naštvat nás, rozplakat, rozesmát atd.. Některý písničky pro nás znamenají mnoho. Mnoho nám můžou připomenout a máme na ní nějaký vzpomínky. Když je nuda, tak první co udělám si pustim písničky. VLastně cestu do školy, ze školy a všude kam jdu mi nemůžou chybět sluchátka. :D Bez hudby jsem mrtvá. Navíc miluju tanec. A Tanec bez hudby je jako řeka bez vody. :D Tyhle dvě věci k sobě patří.

A teď mě zajímá, jakou hudbu posloucháte vy ? Klidně přiložte odkazy. Ráda si něco poslechnu.

Praha ! :)

26. října 2011 v 23:27 | Jasmin_^.^_
Od prvního pololetí bych měla bydlet v Praze. :) Těšim se tam ! ^^ Nový lidi,míň pomluv, víc obchodů, víc srandy :))Krásný místa.. :) Bydlet budu kousek od Václaváku :) Pohoda .. :) Taky tam je jeden fakt super kluk :) super-to je slabí slovo :D Pochybuju, že by mě někdy chtěl.... :( ale přála bych si to. Yared prostě :D No. Měla bych dostat rozum no. Snad se změnim.

Nový Layout ! :)

26. října 2011 v 20:07 | Jasmin_^.^_
Mám radost ! :) Konečně nový layout, který mi vyhovuje. I když jsem ho stáhla free. :) Až mi jeden blog dodělá slíbený layout, tak vyměním ! :) Ale takhle jednoduše jsem si to představovala,co na to říkáte? Líbí? :) Je to jednoduchý,ale více přehlednější :)

Princ Života

24. října 2011 v 17:45 | Jasmin_^.^_

Umm.. ^^ Hrozně moc bych si přála jako většina holek svýho prince ! :) Někoho s kym půjdu za ruku a budu s nim zažívat ty krásný společný chvíle ! Když mi bude zima, nabídne mi mikinu...když bude pršet..schováme se nebo si dáme v dešti polibek a budeme v něm dovádět.. :( Chybí mi někdo, kdo by mě ochraňoval a bál se o mě..Každou noc mi psal na dobrou noc a dával mi najevo jak mě miluje..někdo kdo by mě rád rozmazloval a na koho bych mohla žárlit...myslel to semnou vážně a byly by jsme spolu dlouho...Pořád hledám, pořád čekám..a pořád doufám, že se někdo takovej najde ! ^^...

Rain ! :)

24. října 2011 v 8:47 | Jasmin_^.^_
Celý týden máme prázdniny, tak tu budu trávit víc času a budu se snažit blog rozjéct ! :) Dneska se mi ani při tom počasí nechce ven. :( Déšť mi nevadí-miluju ho, ale ta zima mě štve. :) Miluju, když můžu skákat v kaluží a trochu si zablbnout. Pokaždý když prší, tak přijdu zmoklá jako slepice, protože slovo deštník mi nic neříká ! :D :) Tak tady jeden obrázek a jdu vymýšlet co jsem dneska ještě dám ! :)

 
 

Reklama