Jak na to?

tutorial : Scene hair

11. ledna 2012 v 18:13 | jasmínka
Po dlouhý době napíšu i nějaký ten tutorial ! :) A budu vymýšlet nový články, snad se mi zase zvýší návštěvnost ! :) Budu ráda za každý komentář, a jestli vám tu něco chybí, tak napište co a během chvilky to tu bude ! :) Z názvu poznáte že jde o scene vlasy, který jsou na scene něco jako základ. :)

Co budete potřebovat ?!

•Žehličku ( pokuď máte štěstí, že vaše vlasy jsou jak hřebíky, tak to nebudete potřebovat)
•Lak na vlasy
•Hřeben na tupírování

Postup : Začněte žehlením ! :) Žehlete si nejdříve spodní vlasy a pokračujte potom na horních vlasech.
Vemte si do ruky hřebínek na tupírování a do druhé ruky malý pramínek vlasů z horní části vlasů.
Hřebínkem na tupírování češte vlasy od ruky k hlavě, ale pozor z dolní části, aby "chumel" nebyl vidět !
Přelakujte a jestli to moc stojí malinko učesejte. Tak a pokračujte takhle celou dobu. Ale opakuji jen horní vlasy ! Teď hodím video, aby to šlo snáz !

Rybí cop

29. října 2011 v 10:30 | Jasmin_^.^_
Nedávno jsem na kamarádce viděla rybí cop, tak vám sem dám jak na něj, protože se mi to opravdu líbí. :)


Postup:

Rybí cop se plete opravdu jen ze dvou pramenů.
Zčeš vlasy na stranu a zafixuj gumičkou, ideálně v barvě vlasů (zaplétat cop ale můžeš i bez gumičky, záleží na tobě).
Culík rozděl na dvě stejné poloviny. Z každé půlky vezmi jeden pramen z vnější strany a přidej ho k druhé polovině. To samé opakuj i na druhé straně. Postupně tak zapleť cop až do konce a opět zafixuj gumičkou.
Čím slabší prameny budeš zaplétat, tím bude cop působit plastičtěji.
Video. Fakt mi pomohlo ! Usmívající se

Jak na trhané legíny !

28. října 2011 v 12:53 | Jasmin_^.^_
Chcete být originální? A už vás štvou vaše nudné legíny? Roztrhli jste si legíny nebo punčochy a nechcete je vyhazovat? Tak vám sem dám návod na roztrhané legíny ! :)

Co potřebujete ? :D

Legíny,punčochy (:D)
Nůžky

Postup :

Nejdříve si rozmyslete, jaký tvar "dir" chcete a kde je chcete mít. Můžou to být proužky, kolečka, trojúhelníky, bubliny prostě podle vaší fantazie. A kde? Buď ze předu , ze zadu nebo z boku legín. :)

Legíny si můžete oblíct (bude to tak lepší) . Do jedný ruky si vezměte nůžky a druhou rukou si povytáhněte malinko látku. Stříhnem, ale opravdu malinko, aby se udělala jen malá dírka. Tu díkru poté roztáhnem ! :)

Video :


NEKOPÍROVAT !

Vlasy,líčení ! :)

28. října 2011 v 10:45 | Jasmin_^.^_
Tak a chci se nechat ostříhat :D No, popravdě chci do scene stylu.. :) Ano , je v tom problém-kudrnaté vlasy, který si NECHCI žehlit. ;) maximálně co si žehlím je patka.. :) Mám patku. Všichni říkali, že je to nemožné, že se mi to bude kroutit a bude to ošlivý. :) Ne, nekroutí se mi to a neni to ošklivý. :D Teď si chci sestříhat hořejšek.. :) Na to tupírování. :) Nepomůžete mi prosím poradit co si mám přesně nechat ostříhat? :D víte, nechci to mít zas maxi natupírovaný, chodím přeci jenom na gympl a to by nebylo nejlepší . :D Dám vám sem foto. Aby jste věděli jak vypadám. :)

Pak mám ještě jeden problém. :( :D Mám velký, tmavě hnědý oči a tmavší pleť. :) Takže mi celkem dělá problém líčení-očí. Make-up nepoužívám. :D Mám ráda oční linky, ale neumim si je namalovat tak, aby mi slušeli. Když si namaluju kouřový stíny, vypadám zmalovaná. :( A linky se mi nedaří. :D Co by jste mi doporučili? :D

Děkuju moc za všechny vaše rady. :)

Foto:

Jak na výrobky z fima ! :)

20. října 2011 v 22:20 | Jasmin_^.^_

FIMO je kvalitní modelovací hmota podobná moduritu. Hotový výrobek můžete vypéct v troubě nebo uvařit ve vodě. Můžete jej také nalakovat a dát mu tak podobu porcelánu.
Z hmoty FIMO je možno vytvořit různé postavičky, šperky, těžítka,přívěšky,nápisy a další.. :)
Je celá škála barev ! :) Jeho cena se pohybuje od 49,- do 59,- Kč. :) Sehnat se dá v obyčejným papírnictví nebo někdy i v hračkárně. ;) Pokuď mít nebudou, tak 100% přes net. :)

A teď jak si vyrobit například scene diamant, který je oblíbený ! :)
Budeme potřebovat:

Fimo hmotu
Nůž
Váleček
Špejli
Řetízek
(šablona)


Postup:
-Rozbalíme fimo a utrhneme si kousek, který budem potřebovat. .....Záleží na Vás,podle toho jak chcete mít diamant velký. ! -Promačkáte jí,vezmete váleček a z hmoty uděláte placku doporučuju 2mm-4mm, aby se nezlomila. :)
-Nožem vyříznete tvar diamantu, ty méně šikovný si můžou vytvořit nejdříve na papír šablonu,podle který budete ořezávat ! :) ---Diamant můžete nechat v normální podobě nebo ozdobit kamínky,knoflíky...podle vaší fantazie...
-Pokuď ho chcete na krk,špejlí udělejte díry na místech kudy povede řetízek ...
-Teď už jen necháte zapéct v troubě na 25-30 min. nebo nechte vařit ve vodě též na 25min. :)
-Nechte vychladnout ! :)
KOPÍROVAT SE ZDROJEM !

23.3. :)

23. března 2011 v 20:38 | Jasmin_^.^_
:)) Tak pár špatných dní už je za mnou.. doufám že se to sklidní :) noo v poslední celkem se celkem nudim a tohle je pak výsledek:

a tohle je potom výsledek mího hraní :D

Deníček-20.3 !

20. března 2011 v 8:56 | Jasmin_^.^_
.superman.První zápis deníčku !

Dneska mám už od rána skvělou náladu ! . Už zase svítí konečně sluníčko ! :) Další ošklivý dny bych už asi nevydržela ! Jestli vše vyjde podle plánu tak jdu s jednim klukem kterej se mi líbí ven ! ale mám celkem strach protože jsme spolu ještě nikdy venku nebyly tak jsem zvědavá jak to dopadne ! snad nějak takhle Tak mi držte pěstí ! A zítra ZASE ŠKOLA ! Ještě že se budeme učit Francouzskou písničku ALORS ON DANCE ,takže nebudeme mít matiku Neni to můj oblíbenej předmět !Tak já se jdu konečně nasnídat a udělat ze sebe člověka !
 
 

Reklama